Kontakti


Elita Dreimane
elita.dreimane@mk.gov.lv
Valsts kancelejas direktore


Inese Gailīte
inese.gailite@mk.gov.lv
Valsts kancelejas
Juridiskās departamenta vadītāja

Laine Kučinska
laine.kucinska@mk.gov.lv
Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes komunikācijas jautājumos,
Komunikācijas departamenta vadītāja


Esmu atvērts ierēdnis un Latvijas patriote, kas atbalsta atklātības un klientorientētas darbības principu ieviešanu valsts pārvaldē. Priekšroku dodu mūsdienīgiem komunikācijas instrumentiem, lai uzrunātu un iesaistītu sabiedrību valdības darbā. Kopš 2011.gada jūnija vadu jaunizveidotu Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta komandu. Iepriekš darba pieredze sabiedrisko attiecību jomā ir gan valsts pārvaldē, gan pašvaldībā, kā arī privātajā sektorā. Iegūts biznesa vadības maģistra grāds Rīgas Tehniskās universitātes Latvijas un Norvēģijas studiju programmā "Inovācijas un uzņēmējdarbība”, sociālo zinātņu maģistra grāds Latvijas Universitātē, un sabiedrisko attiecību speciālista augstākā profesionālā izglītība Vidzemes augstskolā


Ilze Pavlova
ilze.pavlova@mk.gov.lv
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta
vadītāja vietniece


Atvērts un radošs valsts pārvaldes darbinieks. Mērķis – strādāt uz rezultātu! Atbildība – valdības un valsts pārvaldes komunikācijas koordinēšana, dažādu projektu un pasākumu organizēšana (Staro Rīga, Atvērto durvju diena, Muzeju nakts u.c.), komunikācijas speciālistu kapacitātes celšana, sociālie mediji un ar komunikācijas jomu saistītu tiesību aktu izstrāde. Kopš 2011.gada augusta esmu Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece un man ir fantastiski kolēģi ;) Pirms tam vairāk kā četri gadi Satiksmes ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadībā + divi gadi Augstākajā tiesā kā preses sekretāre. Rīgas Stradiņa universitātē iegūts bakalaura grāds komunikācijas zinātnē un maģistra grāds tiesību zinātnē.


Eva Upīte
eva.upite@mk.gov.lv
Valsts kancelejas direktora vietniece
valsts pārvaldes un cilvēkresursu jautājumos
Ivars Mēkons
ivars.mekons@mk.gov.lv
Valsts kancelejas
Direktores palīgs


Gunta Freimane
gunta.freimane@mk.gov.lv
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta
konsultane


Signe Znotiņa-Znota
signe.znotina@mk.gov.lv
Ministru kabineta preses sekretāre1 komentārs:

Anonīms teica...

Kam jūs visi vispār esat vajadzīgi?
-lai izšķiestu nodokļu maksātāju naudu, un to sabāstu savos jau tā biezajos makos. Lai labi padzertu kafiju darba laikā un aizkomandētos tālos braucienos. Lau augtu miesās.

PAR LATVIJU BEZ BIROKRĀTIEM UN UZPŪSTAS PĀRVALDES!